بنام خدا


درباره ما فلز فرم آریا درباره ما


مجموعه ی بزرگ " فلز فرم آریا" با تجربه ی 10 ساله ی خود در زمینه ی خم و نورد انواع مقاطع فلزی و فولادی در بزرگترین قطب بازار آهن تهران منطقه ی صنعتی شادآباد  فعالیت خود را ابتدا با نام " خمکاری زارع" آغاز نمود. و به مرور زمان با عقد قرارداد های مرتبط با مجموعه های مختلف دولتی ، خصوصی ، پیمانماران و انبوه سازان حوزه ساختمان ، صنایع تولیدی ، انرژی و نیروگاهی خدمات خود را بسط بخشید.

مجموعه ی " فلز فرم آریا" با ارائه خدمات خمکاری و نورد کاری مقاطع استاندارد فولادی توانست در مدت زمان کوتاهی به علت کیفیت بالای خدمات و همچنین بکار گیری افراد و تکنسین ها متخصص در امر خم و فرم دهی فولاد  بخش عمده ای از بازار هدف و نیاز ها را در این بخش برطرف سازد و نام خود را در صدر فعالین حوزه خم و نورد قرار دهد.

نتیجه ی پشتکار و تجربه ی سالهای دور مجموعه امروز تبلور برند محبوب و متخصص " فلز فرم آریا"  است  که به لطف اعتماد و اطمینان کارفرمایان محترم حوزه صنعت و ساختمان ظهور کرده است.

حال امروز مجموعه ی " فلز فرم آریا" با در اختیار داشتن 12 تکنسین خمکار ، 2 طراح و 3 متخصص نصب و مونتاژ سازه های فلزی ضمن ایجاد اشتغال پایدار بصورت مستقیم و غیر مستقیم  توانسته است با سرعت معقول وکیفیتی با دوام تمامی سفارشات و نیازها را در مدت زمانی کوتاه با کمینه ضریب خطای موجود و همچنین نظارت بر روند کار ها ، به نحو احسن  فعالیت خود را به  منحسه ظهور برساند.

****AddThis Sharing Buttons