خدمات فلز فرم آریا   

felez form aria services


***************************

       

***************************
 خمکاری 

فلز فرم اریا ارائه دهنده خدمات خمکاری مقاطع مختلف فلزی و فولادی با دقت بالا و دستگاه های پیشرفته و دقیق خمکاری ها بصورت گوناگون انجام میشودند و با نوردکاری یا قوس و کانی کردن فرق دارد .

خمکاریها در ابعاد کمتر با درجه های متفاوت انجام میشوند مانند "یو" کردن لوله های صنعتی و ساختمانی و تاسیساتی"ال" کردن پروفیل ها  ، زاویه دار کردن نبشی ها از این قبیل هستند.

مقاطع فلزی هنگام خمکاری در معرض چروک شدن هستند و این اتفاق بیشتر برای جداره های نازک و یا جداره هایی که بیشتر در تنش هستند رخ می دهد حال برای حل این مشکل می بایست باردهی را هنگام خمکاری بر روی مقاطع فولادی بصورت کم و به مرور وارد کرد .

مجموعه فلز فرم آریا با در اختیار داشتن مختصصین خمکاری و دستگاه هایی با دقت بالا ، بهترین خدمات خمکاری را با دقت بالا در اسرع وقت انجام می دهد.

      

با ما تماس بگیرید .

اطلاعات بیشتر ...

 نوردکاری

نوردکاری مجموعه خدماتی است برای هلال ، قوس و کمان کردن مقاطع فلزی که معمولا قطاعی از دایره می باشند و ابعاد بزرگتری نسبت به خمکاری را در بر میگیرد .

نوردکاری مقاطع فلزی و فولادی با استفاده از دستگاه های نوردکاری هیدرولیک با قدرت و دقت بالا انجام میشود . وظیفه ی خمکاری را غلطک های فولادی با الگو و شابلون هایی مناسب با نوع مقطع فلزی بر عهده دارند.


    

فلزفرم آریا مجری نوردکاری مقاطع فلزی و فولادی به شرح زیر است:

 نوردکاری پروفیل صنعتی و ساختمانی 

 نوردکاری لوله های تاسیساتی صنعتی ساختمانی

نوردکاری نبشی های سنگین و سبک

 نورکاری ناودانی با ابعاد مختلف

 نوردکاری تیرآهن بصورت عرضی و طولی

 نوردکاری تسمه و ورق های فولادی

تمامی مراحل نوردکاری از ابتدا  بصورت مهندسی شده با استناد به نقشه های اجرایی با احتساب تمامی درجات و مقدار های کشش فولاد  انجام میشود.


 
 نقشه نورد

فلزفرم آریا با در اختیار داشتن طراحان متخصص و با استفاده از نرم افزار های مهندسی روز اقدام به طراحی و تهیه نقشه های خمکاری و نوردکاری  بصورت مهندسی و با احتساب درصد و مقدار کشش فولاد بصورت کامل و با درج تمامی جزئیات می نماید

در برخی مواقع کارفرمایان با استناد به عکس های مختلف اقدام به درخواست خمکاری و نوردکاری می نمایند که این امر درصد خطا و انحراف را افزایش میدهد . ما در مجموعه ی فلز فرم آریا با طراحی مجدد و مهندسی معکوس طرح از روی عکس اقدام به تدوین نقشه های کامل و دقیق نوردکاری و خمکاری می نماید.