پله گرد و پله پیچ

مهترین دلیل استفاده از پله پیچ و پله گرد زیبایی به بی نظیر آن در محیط می باشد و از دیگر مزایای پله گرد و پله پیچ کمتر اشغال کردن فضا نسبت به پله های معمولی می باشد. به هر پله دارای قوس پله گرد و نوعی دیگر از پله گرد که اگر این قوس 360 درجه باشد پله پیچ نامیده می شوند. متریال معمول پله گرد و پله پیچ عمدتا فلزی می باشد و دلیل استفاده از فلز در پله پیچ و پله گرد کیفیت و و دوام بالا و همچنین استحکام فلز می باشد.

انواع پله پیچ و پله گرد

1- دومحور تیر ورق

2- زیرشاسی

3- محور باکس

4- تک شاسی کنسولی

5- شاسی مرکزی ساده

6- شاسی مرکز برش خورده

7- تیر آهنی

فلز فرم آریا مجری ساخت و نصب انواع پله های دوبلکس و مدرن در انواع مختلف و مدل های گوناگون با نمونه کار های متنوع آماده ارائه خدمت از طراحی تا نصب و تحویل پله پیچ و پله گرد می باشد.

مجموعه فلز فرم با در اختیار داشتن دستگاه و ماشین های نوردکاری پروفیل و ورق های فولادی کلیه مراحل ساخت و مونتاژ پله پیچ ها در در کارگاه به سرانجام میرساند.

پله پیچ ها مناسب برای امکان مسکونی ، ویلایی ، ادارات و سالن های بزرگ و دو طبقه و یا چند طبقه است که علاوه بر زیبایی ، کارایی بیشتری و مناسب تری نسبت به پله های ساده شیب دار دارد و فضای بیشتری را مورد بهره برداری قرار میدهد.

مراحل اجرای یک پله پیچ

یک پروژه پله پیچ و پله گرد در 3 مرحله اجام می شود : 1- بازدید از محل 2- طراحی دوبعدی و سه بعدی طرح 3- نقشه نهایی و نصب پله گرد ویا پله پیچ.

اطلاعات لازم برای اجرا :

1- ضخامت سقف

2- فضای کافی برای نصب پله گرد و پله پیچ

3- اندازه گیری فاصله کف تا کف محل اجرا

 

        

AddThis Sharing Buttons